KURUMSAL

1990 Yılında Konya’da 250 m2 kapalı alanda iş makinası kabini üretimine başlayan ALTAN KABİN kalite ve dürüstlükten taviz vermeden bu üretimini 2004 yılına kadar sürdürmüştür.

Farklı talepler üzerine ürün çeşitliliğini artıran ALTAN KABİN 2005 yılında üretim alanını büyüterek 700 m2 kapalı alanda üretimine devam etmiştir. Kısa sürede TÜRKİYE’ nin en büyük iş makinası kabini üreticisi konumuna ulaşan firmamız artan talepleri üzerine RONAX markası adı altında, sektördeki açığı kapatabilmek adına 2008 yılında hortum tamburu üretimini ürün gamına eklemiştir.

Bu doğrultuda kurumsallık politikasını gözeterek daha kaliteli ve teknolojik bir üretim yapabilmek için2014 yılında Konya İmsan Sanayi Sitesinde 1500 m2 kapalı 1000 m2 açık alana sahip bir fabrika kurmuştur. Halen burada üretime devam eden firmamız ürün gamına çeşitlendirmeye ve beklentilere cevap vermeye devam ediyor.MİSYON

Teknolojik ve kaliteli bir çalışma ortamında tecrübeli üretim yeteneğimiz sayesinde kaliteli ve beklentileri aşan yaklaşımıyla dünya standardında üretim yapmak. Bu sayede müşteri ve tedarikçilerimize maksimum desteği sağlayan sürekli gelişen ve geliştiren öncü bir firma olarak sektöre değer katmaktır.

 

 

VİZYON

Taşıyıcı tamburlar üretiminde kalite, doğruluk ve müşteri beklentisinin üzerinde olmasıyla tercih edilen kendi bilgi, tecrübe ve teknolojisiyle ürettiği ürünler ile sektörde dünya lideri olmaktır.